O Nas

O NAS

Witaj w świecie Biotaurus – gdzie tradycja spotyka się z jakością, a pasja łączy się z doskonałością.

Z dumą prezentujemy Ci naszą własną hodowlę bydła mięsnego rasy hereford, położoną w malowniczym regionie Warmii w Polsce. Gdy myślisz o Biotaurus, wyobraź sobie rozległe pastwiska, na których nasze bydło spokojnie pasie się, korzystając z tego, co natura dała najlepszego – świeżej trawy i wysokiej jakości sianokiszonki.

Woda? Nasze bydło korzysta z krystalicznie czystej wody z naturalnych jeziorek położonych na naszych terenach. Woda ta, bogata w minerały i pierwiastki śladowe, dodaje naszej wołowinie niepowtarzalnego smaku i jakości, której nie znajdziesz nigdzie indziej.

Jako rodzina firma rolnicza z tradycjami, dostrzegamy znaczenie każdego etapu hodowli. Dlatego dbamy o to, by nasze bydło żyło w najlepszych warunkach, zapewniając mu zdrowe i naturalne karmienie. Wierzymy, że szczęśliwe i zdrowe zwierzęta to gwarancja najlepszej jakości mięsa.

Dzięki Biotaurus, masz pewność, że wybierasz wołowinę premium – nie tylko dzięki naszemu doświadczeniu i tradycji, ale przede wszystkim dzięki naszej pasji i zaangażowaniu w to, co robimy.

Zapraszamy do podzielenia się z nami tym, co mamy najlepsze. Wybierając Biotaurus, wybierasz jakość, tradycję i prawdziwy smak natury.

Z serdecznościami, Piotrek i Michał z Biotaurus.

piotr biotaurus