placeholder

Kark wołowy (hereford)

45.10 per sztuka

Zapraszamy do degustacji naszego karku wołowego z hodowli bydła rasy hereford w Warmii. Mięso o niepowtarzalnej soczystości i aromacie, idealne dla każdego miłośnika kuchni. Dołącz do grona smakoszy. Zamów teraz!

Opis

Kark Wołowy od Biotaurus to kwintesencja smaku i aromatu. Nasza hodowla bydła rasy hereford, umiejscowiona w urokliwej Warmii, dostarcza mięso o nieporównywalnej soczystości i głębi smaku.

Zalety:
🌱 100% z Naszej Hodowli: Mięso pochodzi bezpośrednio z bydła pasącego się na naszych zielonych pastwiskach, gwarantując jego najwyższą jakość. 🍖 Soczysty Wybór: Kark wołowy to mięso o bogatej teksturze, idealne do grillowania, pieczenia czy duszenia. 🎖️ Jakość Premium: Starannie wybierane partie mięsa, by dostarczyć Ci produkt spełniający najwyższe standardy. 🌍 Lokalny Skarb: Hodowany z pasją w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

Składniki:
100% kark wołowy (bez dodatków i konserwantów).

Zastosowanie:
Doskonały do przygotowywania aromatycznych potraw na grillu, w piekarniku czy na patelni. Jego bogaty smak sprawi, że będzie on gwiazdą każdego posiłku.

Mięso wołowe, głęboko mrożone. Pakowane próżniowo.
Pochodzenie: Polska, Warmia
Przechowuj w warunkach temperatury nie wyższej niż -18 °C. Nie zamrażaj ponownie po rozmrożeniu. Po rozmrożeniu produkt można przechowywać w lodówce maksymalnie przez 24 godziny. Przed spożyciem należy poddać obróbce cieplnej.

Cena: 45,10 zł/kg.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Kark wołowy (hereford)”

Produkty powiązane